analityk ds analiz ekonomicznych (HTA)

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Centrum HTA Sp z o.o. OTM Sp komandytowa
Miejsce pracy: Kraków
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Centrum HTA Sp z o.o. OTM Sp komandytowa jest profesjonalnym ośrodkiem analitycznym, zajmującym się przygotowywaniem analiz dotyczących oceny efektywności klinicznej oraz kosztowej procedur medycznych, w tym przede wszystkim leków; skupia się na ocenie wartości klinicznej i farmakoekonomicznej procedur medycznych, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi analitycznych: Medycyny Opartej na Dowodach Naukowych (EBM) oraz Oceny Technologii Medycznych (HTA).

Poszukiwana osoba będzie brała udział w realizacji projektów z zakresu oceny ekonomicznej leków obejmujących m.in. opracowywanie analiz ekonomicznych oraz analiz wpływ na budżet. 

Wymagania:

bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz obsługi komputera (Word, Excel), dyspozycyjność, kreatywność, zdolność do pracy koncepcyjnej, umiejętność pracy w zespole, znajomość podstaw statystyki medycznej. Znajomość zagadnień z zakresu EBM i HTA, a także doświadczenie w projektach z zakresu farmakoekonomiki i oceny technologii medycznych będzie dodatkowym atutem, mile widziane osoby w trakcie doktoratu lub po doktoracie – z zainteresowaniami naukowymi.

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Centrum HTA Sp z o.o. OTM Sp komandytowa moich danych osobowych na potrzeby rekrutacji zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.) aż do momentu wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych.

Zastrzegamy prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.