Magazynier

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne S.A. w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Oferowane wynagrodzenie brutto: 3800
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Ramowy zakres obowiązków:

– przyjmowanie i wydawanie towaru wraz z równoczesnym wprowadzeniem w systemie komputerowym oraz jego załadunek, wyładunek i rozmieszczenie na wyznaczonych miejscach

– przyjmowanie paliwa na stacji paliw

Wymagania dla kandydatów:

– wykształcenie: min. zasadnicze zawodowe (mile widziane średnie techniczne)

– znajomość gospodarki magazynowej, zasad obrotu magazynowego

– bardzo dobra obsługa programów Office – Excel, Word

– znajomość programów magazynowych, mile widziana znajomość programów komputerowych IFS lub SAP

– znajomość części samochodowych oraz dobra orientacja w katalogach części

– mile widziane doświadczenie w pracy na stacji paliw, w branży motoryzacyjnej ( sklep, magazyn, serwis)

Oczekujemy ponadto:

– bardzo dobrej organizacji pracy

– umiejętności pracy w zespole

– dbałości o powierzone mienie

Oferujemy:

– pracę na pełny etat w stabilnej Firmie

– szerokie możliwości w zakresie dalszego podnoszenia kwalifikacji

– wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i wiedzy 

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert zawierających: list motywacyjny i cv.

 

 

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi osobami.

 

Jeśli jest Pan/Pani zainteresowany/a, aby oferta brała udział w ww. rekrutacji na ofercie prosimy umieścić klauzulę: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji na stanowisko magazynier”.

Jeśli jest Pan/Pani zainteresowany/a, aby oferta brała udział również w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy na ofercie umieścić klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji na stanowisko magazynier oraz w przyszłych procesach rekrutacyjnych”.

 

Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych będzie Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne S.A. w Krakowie z siedzibą w Krakowie, ul.  Św. Wawrzyńca 13.  Dane będą przetwarzane dla potrzeb procesu rekrutacyjnego. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Ma Pan/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wycofania zgody. Żądanie usunięcia danych może nastąpić w przypadkach określonych w przepisach prawa. Ponadto ma Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych MPK S.A. w Krakowie, który możliwy jest telefonicznie: (12) 254 14 54.

Udostępnione dane osobowe będą przechowywane przez okres dwóch lat licząc od końca roku, w którym został złożona oferta.