MAGAZYNIER KRAKÓW

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Paweł Golański
Miejsce pracy: Kraków

Mała firma rodzinna zlokalizowana w Krakowie poszukuje pracownika na stanowisko Magazyniera

Opis stanowiska:

  • Przyjmowanie oraz wydawanie towaru z magazynu
  • Kontrola przyjmowanego towaru pod względem ilościowym oraz jakościowym
  • Dbałość o odpowiednie rozmieszczenie towaru
  • Przeprowadzanie kontroli stanu magazynu
  • Przygotowanie produktów do sprzedaży
  • Kompletacja , pakowanie oraz wysyłka zamówień
  • Przygotowanie i dostarczanie towarów do działu produkcyjnego

Od kandydatów oczekujemy:

  • Dobrej organizacji pracy
  • Umiejętności do pracy w zespole
  • Zaangażowania , sumienności oraz dynamizmu w realizacji zadań
  • Zdolności do pracy pod presją czasu , umiejętność ustalania priorytetów
  • Umiejętności obsługi komputera

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w trybie 8 godzinnym ( poniedziałek do piątek )

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres e mail : pmagazynu@gmail.com

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje, za wszystkie dziękujemy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w treści przesłanego CV, w celu wzięcia udziału w prowadzonych procesach rekrutacyjnych.