Płatny Staż dla Młodzieży

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Auchan Retail Polska
Miejsce pracy: Kraków
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Auchan, firma handlowa wielkiej dystrybucji,  został założony ponad 50 lat temu we Francji przez Gerard Mulliez. Pierwszy hipermarket Auchan w Polsce powstał w 1996 roku. Auchan Retail Polska to 75 hipermarketów, 33 supermarkety oraz sprzedaż internetowa . Firma zatrudnia w Polsce 22 000  Współpracowników, z których 97 % jest akcjonariuszami przedsiębiorstwa.

Obecnie poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko:

Płatny Staż dla Młodzieży

Miejsce pracy: Kraków

Dostajesz od nas:

 • Wynagrodzenie za swoją pracę
 • Cenne doświadczenia zawodowe
 • Nowe znajomości
 • Świetną atmosferę w zgranym zespole

Twoja praca będzie polegała m.in. na:

 • Doradzaniu klientom
 • Dbaniu o ekspozycję towaru
 • Kontrolowaniu cen na półkach
 • Dobrej energii i pozytywnego nastawienia
 • Zaangażowania
 • Otwartości na ludzi
 • Umiejętności pracy w zespole

INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

*Administratorem danych osobowych jest spółka Auchan Polska Sp. z o.o.
(ul. Puławska 46, 05-500 Piaseczno).
*Dane osobowe przetwarzane są w celu rozpatrzenia Państwa aplikacji w ramach postępowania rekrutacyjnego dotyczącego wybranego przez Państwa stanowiska.
*Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych oznaczonych gwiazdką jest obowiązek prawny określony w art. 221 1 i 2 Kodeksu Pracy. Podstawą prawną przetwarzania innych danych jest zgoda kandydata.
*Podanie danych oznaczonych gwiazdką jest obowiązkowe. Ich niepodanie uniemożliwia wzięcie udziału w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie innych danych jest dobrowolne.
*Dostęp do Państwa danych osobowych mają:

*upoważnieni pracownicy spółki Auchan Polska Sp. z o.o.;
*spółka eRecruitment Solutions Sp. z o.o. dostarczająca wykorzystywany przez nas system do zarządzania procesami rekrutacyjnymi.
*inne podmioty współpracujące z Auchan Polska Sp. z o.o., które obsługują systemy informatyczne (np. pocztę e-mail), w których przetwarzane są Państwa dane osobowe.Państwa dane będą przetwarzane do sześciu miesięcy od dnia ich przekazania. W przypadku wycofania zgody na przetwarzanie danych nieobowiązkowych, dane te zostaną niezwłocznie usunięte.

W przypadku wyrażenia dodatkowej zgody na przetwarzanie danych w celu rozpatrzenia aplikacji w ramach procesów rekrutacyjnych dotyczących stanowisk powiązanych z Państwa kwalifikacjami i doświadczeniem zawodowym, Państwa dane będą przechowywane nie dłużej niż przez sześć miesięcy od dnia wyrażenia takiej zgody.

*Przysługuje Państwu prawo do:

*żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz do przeniesienia danych;
*cofnięcia zgody na przetwarzanie danych nieobowiązkowych w dowolnym momencie poprzez wysłanie maila na adres daneosobowe@auchan.pl z adresu mailowego, który został podany w formularzu rekrutacyjnym lub odznaczenie odpowiedniego pola w systemie eRecruiter (w przypadku dodatkowej zgody). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed wycofaniem zgody.
*wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych dotyczącej przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych.W celu uzyskania dodatkowych informacji lub wniesienia żądań dotyczących przetwarzania danych osobowych mogą Państwo skontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych za pomocą adresu e-mail daneosobowe@auchan.pl.Państwa dane osobowe nie będą przetwarzane w celu podejmowania zautomatyzowanych decyzji ani do profilowania.