Pomocnik do plakatowania

Oferta pracy z dnia: 2019/06/07
Oferta ważna do dnia: 2019/07/07
Pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kraków
Numer referencyjny: PDP/035/KJA
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Manpower (Agencja zatrudnienia – numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Zadania:

  • Prace fizyczne związane z plakatowaniem
  • Przemieszczenie się samochodem do wyznaczonych punktów
  • Przestrzeganie zasad BHP

Wymagania:

  • Zaangażowanie i sumienność w wykonywanych czynnościach
  • Prawo jazdy kat. B – warunek konieczny
  • Własny samochód będzie dodatkowym atutem – zwrot za paliwo
  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy dorywczej w godzinach popołudniowych

Oferujemy:

  • Pracę dorywczą na terenie Krakowa
  • Udział przy licznych projektach
  • Możliwość dłużej współpracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas
  • Pracę na umowę zlecenie od zaraz!

Kontakt pod numerem telefonu:
Recepcja: 12 357 21 87 / 606 779 619