PRACOWNIK BIUROWY W DZIALE ZAGRANICZNYM

Oferta pracy z dnia: 2019/04/12
Oferta ważna do dnia: 2019/05/13
Pracodawca: MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k
Miejsce pracy: Kraków
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

MGcentral dla MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k.  – Agencji Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa Personalnego z siedzibą w Krakowie przy ul. Myślenickiej 133, posiadającej polski certyfikat o numerze rejestru 9466 oraz niemiecki certyfikat agencji zatrudnienia (Erlaubnis zur Arbeitnehmerueberlassung, BfA Duesseldorf) specjalizującej się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska niskiego i średniego szczebla oraz prace specjalistyczne poszukuje osób zainteresowanych pracą jako:

Nr. ref. AS/BOKZ/KR

Opis stanowiska:

  • obsługa połączeń przychodzących
  • wykonywanie połączeń wychodzących
  • obsługa korespondencji
  • organizacja spotkań, podróży służbowych
  • inne prace administracyjne

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • dobra dykcja oraz umiejętność wysławiania się
  • znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej dobrym
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (środowisko Windows wraz z pakietem Office w szczególności Excel) oraz urządzeń biurowych
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • dokładność, sumienność i zaangażowanie
  • zatrudnienie na warunkach umowy o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • praca w młodym, kreatywnym i dynamicznym środowisku
  • darmowe obiady
  • prywatna opieka medyczna
Email: mg-solutions.6235935@es-candidate.com