Programista PHP

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Grupa Doradcza Profesja
Miejsce pracy: Kraków
Numer referencyjny: INPROG/KR
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy:

Naszym Klientem jest firma będąca wiodącym dostawcą rozwiązań w dziedzinie chłodnictwa, gospodarki cieplnej, optyki i energetyki na rynkach europejskich.

Obowiązki:

  • Projektowanie i implementacja funkcjonalności głównej strony i sklepu internetowego firmy (PHP, Shopware).
  • Projektowanie i implementacja aplikacji Web wspierających rozwiązania firmy w zakresie technologii optycznych, chłodnictwa oraz wysokich energii.
  • Współpraca z działem marketingu oraz działami technicznymi.
  • Testowanie i dokumentacja oprogramowania.
  • Przygotowanie dokumentacji.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne: informatyka, fizyka komputerowa lub pokrewne.
  • Samodzielność i ciekawość zagadnieniami inżynierskimi.
  • 3-letnie doświadczenie zawodowe w projektowaniu i implementacji aplikacji desktopowych.
  • Doświadczenie w projektowaniu i implementacji aplikacji bazodanowych.
  • Bardzo dobra znajomość PHP.
  • Dobra znajomość C++/C#/.Net/MVC/SQL.
  • Doświadczenie w implementacji komunikacji RS.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Udział w ciekawych i nieszablonowych projektach dla klientów z całego świata.
  • Profesjonalizm i możliwość rozwoju własnych umiejętności oraz praktycznego wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań.
  • Przyjemną i zarazem twórczą atmosferę pracy w firmie bez zbędnych regulaminów i konwenansów.
  • Świadczenia zdrowotne.