Sekretarka

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Kancelarie Radców Prawnych MK Dominika Mróz - Krysta, Andrzej Krysta w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kancelaria Radców Prawnych MK w Krakowie

Kancelaria specjalizuje się w kompleksowej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych (sprawy sądowe i pozasądowe, umowy w obrocie gospodarczym, opinie prawne), obsłudze prawnej procesu tworzenia, podziału, łączenia i przekształcania spółek prawa handlowego, prowadzeniu spraw w postepowaniu upadłościowym i naprawczym oraz obsłudze prawnej rynku nieruchomości. Nasza siedziba mieści się w Krakowie przy ulicy Szlak 65 (w pobliżu Politechniki Krakowskiej).

Obowiązki:

Odbiór i wysyłanie korespondencji firmowej,

organizacja poczty służbowej,

dbałość o prawidłowy obieg dokumentów w Kancelarii,

prowadzenie akt obsługiwanych spraw,

organizacja zaopatrzenia biura w materiały papiernicze,

kontakt telefoniczny i osobisty z Klientami Kancelarii,

załatwianie spraw administracyjnych biura prawnego

obsługa sekretariatu Kancelarii,

tworzenie i katalogowanie akt prowadzonych spraw,

archiwizacja dokumentów,

obsługa urządzeń biurowych (fax, drukarka, ksero, skan, kasa fiskalna).

Wymagania:

Wykształcenie minimum średnie,

mile widziane osoby w trakcie studiów zaocznych,

znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (umożliwiającym przywitanie zagranicznego Klienta, zaproszenie do sali konferencyjnej, zaoferowanie kawy herbaty),

wysoka kultura osobista (w tym znajomości podstawowych zasad savoir – vivre),

poczucie odpowiedzialności za wykonywaną pracę,

sumienne i rzetelne przykładanie się do powierzonych zadań.

Stałe zatrudnienie na dobrych warunkach,

pracę w młodym i dynamicznym zespole,

przyjazną atmosferę w pracy,

pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17 (w przypadku studentów studiów zaocznych rozumiemy potrzebę wyjścia na zajęcia dydaktyczne),

nieograniczony dostęp do kawy i herbaty. 🙂