Specjalista ds. Kadr i Płac

Branża: HR, Kadry
Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kraków
Numer referencyjny: SKp/030/PEJ
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Obowiązki

  • prowadzenie dokumentacji pracowniczej (przygotowywanie umów, aneksów, wystawianie skierowań na badania wstępne, okresowe, dostarczanie nowym pracownikom dokumentów)
  • prowadzenie zestawień wydatków
  • sprawdzanie poprawności przygotowanych list płac, zbieranie informacji niezbędnych do stworzenia list płac
  • raportowanie do centrali firmy
  • obsługa kadrowo – płacowa pracowników z poza Polski
  • sporządzanie dokumentacji kadrowej;

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1 – warunek konieczny
  • dobra znajomość przepisów dotyczących obszaru płac
  • doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • bardzo dobra znajomość obsługi programu SAP
  • skrupulatność i dbałość o szczegóły
  • zaawansowana znajomość programu MS Excel
  • mile widziana wiedza z zakresu międzynarodowego systemu kadr i płac

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w najbardziej rozpoznawalnej firme z obszaru IT
  • pracę w środowisku międzynarodowym z aktywną możliwością pracy z językami obcymi
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • prywatną opiekę medyczną
  • pakiet sportowo-rekreacyjny
  • atrakcyjnie wyposażone biuro – strefy relaksu, w pełni wyposażone bufety kawowe